Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 


Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez Konsumentów sklepu jest Sprzedający.

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz 1182 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz 1422 z późniejszymi zmianami). Kupujący podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Kupujący ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

 

Szczegółowe zasady zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych wykorzystywanych w celu realizacji zamówień przez sklep zostały opisane w Polityce prywatności, która znajduje się pod adresem http://kalamarz.sky-shop.pl/news/n/44/Regulamin

 


Nasz sklep internetowy KAŁAMARZ.net  posiada certyfikat SSL, który zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych podczas przeglądania poszczególnych produktów, dokonywania rejestracji konta klienta, przesyłania oraz otrzymywania wiadomości mailowych z naszego sklepu (certyfikatem objęta jest skrzynka mailowa na platformie sky-shop).


 

image

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie